gototopgototop

آنلاین گل ( گل فروشی )

ارسال سفارشات درب منزل ( دسته گل ، تاج گل ، بوم گل و ...) 09366472895

صرفه جویی در زمان

زمان ارزشمندترین دارایی هر فرد است اما در ازدحام زندگی امروز، همه با کمبود آن مواجه‌اند. آنلاین گل شرایطی را به وجود آورده که شما می توانید در کمترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید و از ساعات زندگیتان بهره بیشتری ببرید.

قدرت انتخاب آگانه

هدف از خرید گل صرفا هدیه کردن یک شی نیست، یکایک ویژگی های گل دربردارنده پیامی هستند که با انتخاب اشتباه گل، پیام نیز به درستی منتقل نخواهد شد. آنلاین گل با مشاورین متخصص خود امکان انتخاب هوشمندانه را به شما تقدیم می کند.

ارسال رایگان

آنلاین گل با سیستم توزیع اختصاصی، توانسته گام بلندی در بهینه سازی این سیستم بردارد. با این اقدام، هزینه حمل به حداقل رسیده و حمل سرویس اشتراکی و سفارش های بیش از 200 هزار تومان کاملا رایگان است.

.

گلو كسینیا
مشخصات: اسم علمی این گیاه Gloxinia speciosa، از خانواده Gesneriaceae میباشد. این جنس دارای 20 گونه مختلف ازگیاهان علفی با ریشه های غده ای است. گونه مورد نظر كه بیشتر به عنوان گیاه گل در آپارتمانی استفاده می شود، بومی برزیل است و ارتفاع آن به 20 تا 25 سانتیمتر و گسترش آن به 30 سانتیمتر می رسد. گیاه گلوكسینیا تقریبا بدون ساقه با برگهای مستطیلی تخم مرغی، به رنگ سبز تیره و آبدار و مخملی، میباشد. گلهای این گیاه بنفش یا ارغوانی بوده و از اواسط بهار تا اواخر تابستان ظاهر می شوند.

مراقبت: گلوكسینیا به نور متوسط، گرمای زیاد، آبیاری فراوان، رطوبت محیطی 50 تا 90 درصد و خاك كمی اسیدی احتیاج دارد.

کود: كود مورد نیاز این گیاه را می توان به میزان 3 گرم در لیتر ، هر هفته یكبار، از اوائل بهار تا زمان گل دهی، مصرف كرد.

خاک: مخلوطی از خاك برگ و ماسه به نسبت مساوی، خاك مطلوب گلوكسینیا است.

ازدیاد: وقتی این گیاه گل داد، باید به تدریج آب دادن را كم كنیم به طوری كه هنگام زرد شدن برگها آبیاری كاملا قطع شده باشد. آنگاه غده ها را از خاك درآورده و درمحلی خشك و سرد نگه داری كنید. گلوكسنیا از طریق قلمه برگی، تقسیم بوته و كاشت بذر تكثیر می شود. روش كاشت بذر، بهترین روش می‌باشد. در روش قلمه گیری برگ‌دار اوایل تابستان ، برگها را با دقت ازگیاه جدا كنید. دمبرگها راباحفظ 4 تا 5 سانتیمتر از طول آن ، كوتاه كرده و در پودر هورمون ریشه زایی فرو ببرید. سپس در گلدانی باقطر دهانه 9 سانتیمتر حاوی كمپوست گلدانی با پایه پیت بكارید. روی قلمه ها رابا كیسه پلاستیكی شفاف بپوشانید و آنها را دردمای 20 درجه سانتیگراد و نورمناسب نگاه دارید 4 تا 6 هفته بعد ریشه دهی انجام می شود. همچنین می توانید برگ را روی بافت نرم و صاف برگ برگردانید سپس برشهای تمیزی میان رگبرگهای اصلی ایجاد كنید سپس برگ را به حالت طبیعی برگردانید روی سطح خاك درسینی بذر بخوابانید و خاك را مرطوب كنید. روی سینی را با كیسه پلاستیكی شفاف بپوشانید. 4 تا 6 هفته طول می كشد تا ریشه دهی صورت بگیرد وآنگاه میتوانید گیاهچه را منتقل كنید. برای كاشت بذر نی، در اواسط بهار، بذرها را به طور پراكنده در سینی بذر حاوی كمپوست بذر و قلمه بكارید . سپس با پوشش پلاستیكی یا شیشه ای آن ار بپوشانید و در دمای 21 درجه سانتیگراد نگاهداری كنید. پس از 4 تا 6 گیاهچه رشد میكنند. و بزرگ میشوند سپس هرجوانه را در گلدانی با قطر دهانه 6 تا 9 سانتیمتر، حاوی كمپوست گلدانی با پایه پیت، بكارید دقت كنید كه خاك همیشه مرطوب باشد و نور كافی به گیاه برسد


گل فروشی آنلاین واقع در غرب مازندران (گلفروشی مرکزی در شهرستان چالوس ) ارائه دهنده بهترین نمونه های گل آرایی ( ماشین عروس ، دسته گل عروس ، گل آرایی تالار ، سبد گل ، تاج گل ، مراسم ترحیم ، بوم گل ، گل های آپارتمانی و .. )  در منطقه و ارائه بهترین قیمت با کادری مجرب و کارآزموده با تجربه بیش از سی سال سابقه در کار گلفروشی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز در تمام نقاط استان ( نوشهر ، چالوس ، تنکابن ، هچیرود ، مزگا ، رویان ، سلمانشهر متل قو ، کلارآباد ، نمک آبرود و ... ) می باشد .

 

افتخار این مجموعه : ارائه خدمات گل آرایی برای مراسم های شما عزیزان می باشد. 

(آنلاین گل - ارسال به چالوس ، نوشهر ، کلاردشت ، مرزن آباد ، چلک ، مزگا ، نمک آبرود ، متل قو )

آدرس صفحه اینستاگرام ( نمونه کار بیشتر ) :   www.instagram.com/OnlineGol

تلفن تماس و سفارش " 09366472895 " به مدیریت برنجکار

گلستان شقایق - گل فروشی چالوس ، نوشهر، گل فروشی ، گلستان شقایق چالوس ، گل سرا ، ماشین عروس ، دسته گل عر.س ، سفارش ماشین عروس ، اجاره ماشین عروس -تزئینات گل در چالوس ، گل آرایی چالوس ، گل فروشی در مازندران ، گل فروش در چالوس ، شهرستان چالوس ، گل فروشی در نوشهر ، گل در نوشهر ، گل چالوس - تاج گل ، مراسم ترحیم - مراسم عروسی ، ارسال گل چالوس ، ارسال رایگاه ، مراسم ترحیم ، تاج گل ، ارسال گل مرزن آباد ، ارسال گل کلاردشت ، آنلاین گل ، فروشگاه گل آنلاین