gototopgototop

آنلاین گل ( گل فروشی )

ارسال سفارشات درب منزل ( دسته گل ، تاج گل ، بوم گل و ...) 09366472895

صرفه جویی در زمان

زمان ارزشمندترین دارایی هر فرد است اما در ازدحام زندگی امروز، همه با کمبود آن مواجه‌اند. آنلاین گل شرایطی را به وجود آورده که شما می توانید در کمترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید و از ساعات زندگیتان بهره بیشتری ببرید.

قدرت انتخاب آگانه

هدف از خرید گل صرفا هدیه کردن یک شی نیست، یکایک ویژگی های گل دربردارنده پیامی هستند که با انتخاب اشتباه گل، پیام نیز به درستی منتقل نخواهد شد. آنلاین گل با مشاورین متخصص خود امکان انتخاب هوشمندانه را به شما تقدیم می کند.

ارسال رایگان

آنلاین گل با سیستم توزیع اختصاصی، توانسته گام بلندی در بهینه سازی این سیستم بردارد. با این اقدام، هزینه حمل به حداقل رسیده و حمل سرویس اشتراکی و سفارش های بیش از 200 هزار تومان کاملا رایگان است.

.

گل مشعلی یا گل شمعی یا گل میگو
مشخصات: اسم علمی گل میگو Beloperone guttata بوده و از خانوادهAcanthacee می باشد. بلوپرون گیاهی است بومی مكزیك .ارتفاع این گیاه 40 تا 50 سانتیمتر و گسترش آن 2 تا 35 سانتی متر است. دارای برگهای تخم مرغی شكل و سبز رنگ می باشد و گلاذین سنبله ای آن از گلهای كوچك و سفیدی تشكیل شده كه از اویل بهار تا اواخر پاییز روی گیاه ظاهر می شود. گلها به وسیله براكتهای قهوه ای كمرنگ پوشیده شده اند. مجموع گلها و براكتهای بلوپرون شبیه میگو می باشد.

مراقبت: این گیاه به نور زیاد، گرمای معمولی، خاك همیشه خیس، رطوبت هوای 50 تا 70 درصد و خاك قلیایی احتیاج دارد. هنگامی كه گیاه بلوپرون شروع به گل دادن كرده باید درجه حرارت را كم كنید تا براكته‌ها بهتر رنگ بگیرند و دوام گلها هم بیشتر شود.

كود: كود مورد نیاز گل میگو را می توان به میزان 3 گرم درلیتر، هرهفته یكبار، ازفروردین تا مهرماه، مورد استفاده قرار داد.

خاك: بهترین نوع خاك برای این گیاه، مخلوطی از خاك برگ ، تورب و خاك باغچه می باشد.

ازدياد: گل میگو را میتوان با موفقیت، از طریق قلمه های انتهایی ساقه و یا قلمه های ساقه های ساقه‌ای، از اواسط بهار تا اوایل تابستان، تكثیر كرد. با استفاده از یك چاقوی تیز،قلمه های انتهایی ساقه را به اندازه 5/7 سانتیمتر و قلمه های ساقه ای را به اندازه تقریبی 5 سانتیمتر جدا كنید. سپس انتهای آنها را در پودر هورمون ریشه زایی فرو برده و هر یك را در گلدان بكارید. اگر مایلید گیاه پر پشت و انبوهی داشته باشید قطر دهانه 11 سانتیمتر حاوی كمپوست مخصوص بذر و قلمه ، بكارید. قلمه ها را با كیسه پلاستیكی بپوشانید و دمای محیط را زمان ریشه دهی كه معمولا 2 ماه طول می كشد، حدود 20 تا 21 درجه سانتیگراد نگاه دارید. قلمه های را در نور مناسب و كافی ولی دور از تابش مستقیم آفتاب قرا دهید زمانی كه ریشه دهی آغاز شد، كیسه پلاستیكی را بردارید و تغذیه مصنوعی را شروع كنید.

عوارض و درمان: اگر برگهای گیاه بلوپرون بد شكل شد و حشرات ریز و مواد چسبناك روی برگها مشاهده كردید، به مدت چهار هفته با سم حشره كش گیاه را سمپاشی كنید. اگر برگهای گلدان به زردی گرایید، خاك باتلاقی شده است. آبیاری را كمتر كنید زهكش خاك را بررسی نمایید تا آب داخل گلدان باقی نماند. شاخه های دراز و منحرف این گیاه به ما میگوید هوا خیلی گرم است. پس گلدان را به محل خنك تری ببرید و شاخه‌ها را هرس نمایید. رنگ پریدگی براكته های گل تابستان كمبود نور و در زمستان گرمی هوا است. گلهای بلوپرون فقط یك هفته عمر دارند و ریزش آنها كاملا طبیعی است اما سیاه شدن براكته ها و فلسهای روی گل در اثر غبار پاشی روی گلها ایجاد می شود. رطوبت محیط گلدان را به وسیله آبی كه در زیر گلدانی حاوی سنگریزه ریخته می شود تامین كنید.مواد براق كننده شیمیایی برگها را سیاه می كنند پس برای تمیزی فقط از غبار پاشی روی برگها انتقاد كنید در صورتی كه در فصل تابستان برگها ریزش می كنند، یعنی گیاه تشنه است و اگر این علامت در زمستان دیده شد یعنی هوای محیط سرد است. رنگ پریدگی برگها هم با تغذیه مصنوعی ، هر سه هفته یكبار مرتفع می شود


گل فروشی آنلاین واقع در غرب مازندران (گلفروشی مرکزی در شهرستان چالوس ) ارائه دهنده بهترین نمونه های گل آرایی ( ماشین عروس ، دسته گل عروس ، گل آرایی تالار ، سبد گل ، تاج گل ، مراسم ترحیم ، بوم گل ، گل های آپارتمانی و .. )  در منطقه و ارائه بهترین قیمت با کادری مجرب و کارآزموده با تجربه بیش از سی سال سابقه در کار گلفروشی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز در تمام نقاط استان ( نوشهر ، چالوس ، تنکابن ، هچیرود ، مزگا ، رویان ، سلمانشهر متل قو ، کلارآباد ، نمک آبرود و ... ) می باشد .

 

افتخار این مجموعه : ارائه خدمات گل آرایی برای مراسم های شما عزیزان می باشد. 

(آنلاین گل - ارسال به چالوس ، نوشهر ، کلاردشت ، مرزن آباد ، چلک ، مزگا ، نمک آبرود ، متل قو )

آدرس صفحه اینستاگرام ( نمونه کار بیشتر ) :   www.instagram.com/OnlineGol

تلفن تماس و سفارش " 09366472895 " به مدیریت برنجکار

گلستان شقایق - گل فروشی چالوس ، نوشهر، گل فروشی ، گلستان شقایق چالوس ، گل سرا ، ماشین عروس ، دسته گل عر.س ، سفارش ماشین عروس ، اجاره ماشین عروس -تزئینات گل در چالوس ، گل آرایی چالوس ، گل فروشی در مازندران ، گل فروش در چالوس ، شهرستان چالوس ، گل فروشی در نوشهر ، گل در نوشهر ، گل چالوس - تاج گل ، مراسم ترحیم - مراسم عروسی ، ارسال گل چالوس ، ارسال رایگاه ، مراسم ترحیم ، تاج گل ، ارسال گل مرزن آباد ، ارسال گل کلاردشت ، آنلاین گل ، فروشگاه گل آنلاین