gototopgototop

آنلاین گل ( گل فروشی )

ارسال سفارشات درب منزل ( دسته گل ، تاج گل ، بوم گل و ...) 09366472895

صرفه جویی در زمان

زمان ارزشمندترین دارایی هر فرد است اما در ازدحام زندگی امروز، همه با کمبود آن مواجه‌اند. آنلاین گل شرایطی را به وجود آورده که شما می توانید در کمترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید و از ساعات زندگیتان بهره بیشتری ببرید.

قدرت انتخاب آگانه

هدف از خرید گل صرفا هدیه کردن یک شی نیست، یکایک ویژگی های گل دربردارنده پیامی هستند که با انتخاب اشتباه گل، پیام نیز به درستی منتقل نخواهد شد. آنلاین گل با مشاورین متخصص خود امکان انتخاب هوشمندانه را به شما تقدیم می کند.

ارسال رایگان

آنلاین گل با سیستم توزیع اختصاصی، توانسته گام بلندی در بهینه سازی این سیستم بردارد. با این اقدام، هزینه حمل به حداقل رسیده و حمل سرویس اشتراکی و سفارش های بیش از 200 هزار تومان کاملا رایگان است.

.

خورشیدی گیاهی است با گلهای بسیار زیبا که معمولا در اواخر زمستان تا تابستان شکوفا میشوند. Clivia miniata از تیره آماریلیداسه است و در جنس کلیویا ۴ رقم وجود دارد که مطرح‌ترین آنها مینیاتا است (با گلهایی به رنگ نارنجی زرد قرمز و دورنگ). زادگاه این گیاه بیشه‌های جنوب آفریقا است. در مناطق گرمسیر به صورت بیرونی و در سایر مناطق در گلخانه‌ها و خانه‌ها نگهداری میشود. ریشه‌اش شبیه پیاز و قطور است.

در ایران دو نوع خورشیدی رایج است. نوع مرغوب‌تر عکس بالا که تعداد گلها در یک ساقه گلدهنده زیاد و عرض برگها پهن است. (به این نوع اصطلاحا نوع هلندی می‌گویند) در مقابل نوع دیگر که تعداد گلها در یک ساقه گلدهنده کمتر و عرض برگها نیز باریک است. (به این نوع اصطلاحا خورشیدی ایرانی میگویند). متاسفانه رنگ زرد خورشیدی در ایران کم‌یاب است.

احتیاط پزشکی: خوردن قسمتهای مختلف گیاه میتواند منجر به شکم درد شود. شیره گیاه نیز ممکن است خارش پوستی ایجاد بکند.

 

پرورش و نگهداری

تحت شرایط گلخانه‌ای در بستر غنی با مواد آلی پوسیده که خاک نیز داشته‌باشد و با ترکیباتی نظیر خاک برگ و شن‌ و ماسه در محل کاملا روشن ولی دور از تابش شدید خورشید، کاشته و نگهداری میشود. در فصل رشد به آبیاری مفصل نیاز دارد. در این زمان میتوان به طور هفتگی با کودهای کامل کودیاری کرد. تا زمانیکه غنچه‌ها تشکیل بشوند. در زمستان خیلی کم آبیاری میکنند.

تکثیر

بذرها را پس از رسیدن در دمای 16 تا 21 درجه سانتیگراد کشت میکنند. پاجوشها را در اواخر زمستان یا اوایل بهار میتوان جدا کرد.

بیماریها و آفات

بیماریهای شبه ویروسی و لکه برگیهای باکتریایی و قارچی  بیماری‌ شایعی هستند. آفات مکنده و شپشک‌های آردآلود نیز ممکن است به گیاه حمله کنند.

اطلاعات محصول

بذرهای موجود (به تعداد محدود) تولید گلستان علی و محصول  1389 هستند. بذر این گیاه درون میوه‌هایش تشکیل میشود و میوه‌ها را پس از رسیده شدن جدا کرده و بذرها درون این میوه‌ها هستند. (گیاه خود بذور تلقیح نشده را سقط میکند، لذا اغلب این بذور از قوه نامیه بالایی برخوردارند)

سمت راست بذرهای آماده کاشت و سمت چپ میوه گیاه

ما بذرها را در ترکیب 50 به 50 پیت ماس و کوکوپیت کشت میکنیم. سرعت جوانه‌زنی گیاهچه معمولا بالا است و ظرف چند هفته برگهای قابل توجه تولید میشوند.
گیاهچه حاصل به مدت زمانی حدود سه سال برای رسیدن به بلوغ و تولید گل نیازمند است.

گلهای گیاه مادری تولید کننده بذور عرضه شده

اندازه‌بذرها: حدود یک سانتی‌متر
وزن متوسط یک عدد بذر: حدود 6دهم گرم.
درصد جوانه‌بذور: به طور تجربی بالای 90 درصد
تولید کننده: گلستان علی – اردبیل
سن گیاه مادری: بالای 20 سال
نوع خورشیدی: خورشیدی با برگهای پهن و گلهای درشت و نارنجی با تویه زرد (تصویر بالا) که به مدل هلندی معروف است.

(لطفا توجه داشته باشید که به تعداد محدود موجود است و ممکن است این صفحه و فروش بدون اطلاع قبلی کنسل شود.)
با پست پیشتاز به تمام نقاط ایران ارسال میکنیم. و در هر آب و هوایی به عنوان گیاه گلدانی درون خانگی قابل کشت است.


گل فروشی آنلاین واقع در غرب مازندران (گلفروشی مرکزی در شهرستان چالوس ) ارائه دهنده بهترین نمونه های گل آرایی ( ماشین عروس ، دسته گل عروس ، گل آرایی تالار ، سبد گل ، تاج گل ، مراسم ترحیم ، بوم گل ، گل های آپارتمانی و .. )  در منطقه و ارائه بهترین قیمت با کادری مجرب و کارآزموده با تجربه بیش از سی سال سابقه در کار گلفروشی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز در تمام نقاط استان ( نوشهر ، چالوس ، تنکابن ، هچیرود ، مزگا ، رویان ، سلمانشهر متل قو ، کلارآباد ، نمک آبرود و ... ) می باشد .

 

افتخار این مجموعه : ارائه خدمات گل آرایی برای مراسم های شما عزیزان می باشد. 

(آنلاین گل - ارسال به چالوس ، نوشهر ، کلاردشت ، مرزن آباد ، چلک ، مزگا ، نمک آبرود ، متل قو )

آدرس صفحه اینستاگرام ( نمونه کار بیشتر ) :   www.instagram.com/OnlineGol

تلفن تماس و سفارش " 09366472895 " به مدیریت برنجکار

گلستان شقایق - گل فروشی چالوس ، نوشهر، گل فروشی ، گلستان شقایق چالوس ، گل سرا ، ماشین عروس ، دسته گل عر.س ، سفارش ماشین عروس ، اجاره ماشین عروس -تزئینات گل در چالوس ، گل آرایی چالوس ، گل فروشی در مازندران ، گل فروش در چالوس ، شهرستان چالوس ، گل فروشی در نوشهر ، گل در نوشهر ، گل چالوس - تاج گل ، مراسم ترحیم - مراسم عروسی ، ارسال گل چالوس ، ارسال رایگاه ، مراسم ترحیم ، تاج گل ، ارسال گل مرزن آباد ، ارسال گل کلاردشت ، آنلاین گل ، فروشگاه گل آنلاین